ogrody.robert@gmail.com

Odwadnianie ogrodów – poznaj zakres usług i etapy prac

Odwadnianie terenu

Nierówności terenu powodują gromadzenie się wody gruntowej lub deszczowej w newralgicznych miejscach. Aby zapobiec gromadzeniu się i utrzymaniu wody przy domu lub na terenach zielonych pozwala na lepsze zagospodarowanie przestrzeni i minimalizuje straty wywołane przez podtopienia.

Przedstawiamy etapy prac przy odwodnieniu terenu

Zlecenie wymiany kostki brukowej i odwodnienia terenu tak w części kostki/podjazdów jak i odprowadzenie wody z wykonaniem zbiorników z którego można by było przetrzymać wodę w celu wykorzystania do celów ogrodowych. Wymiana na kostkę creativ Firmy BRUK-BET lub kostkę pikolo Firmy LIBET

oględziny chodnika
Odwodnienie ogledziny everglow

Wykonanie drenażu terenu i zbiorników na wodę deszczową (betonowego jako zbiornik dla wody deszczowej oraz plastikowego zbiornika do rozprowadzania wody – studnia chłonna z gotowych elementów)

Drenaż terenu
drenaz-teren
Wykonanie drenażu

Odwodnienie liniowe podjazdu i chodników, parkingu – szczególnie ważne w przypadku płaskiego charakteru terenu.

odwodnienie-podjazdu
Odwodnienie parkingu
Korzyści z odwodnienia ogrodu

Dzięki wykonanemu odwodnieniu oszczędzasz

Wykonanie odpowiedniego drenażu pozwala na zmniejszenie ryzyka cyklicznego zalewania terenu przez deszczówkę lub wody gruntowe. Posesje położone w nieckach dzięki zastosowaniu profesjonalnego odwodnienia unikniesz zalania podpiwniczenia,czy zniszczenia podjazdów oraz trawników.

Bezpiecznie we własnym domu

Odwodnienie terenu w nickach zmniejsza ryzyko zalania podpiwniczeń, oraz związanych z tym strat. Mieszkaj wygodnie i bezpiecznie - wykonane przez REM Ogrody odwodnienie zapewnia niezawodne zabezpieczenie przed zalewaniem na lata.

Pewna i szybka realizacja

Firma REM Ogrody wykonuje instalacje odwadniające od kilkunastu lat. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, gwarantujące sprawne odprowadzanie wody z posesji.

Skontaktuj się

Poznaj indywidualną wycenę

Zapraszamy do skontaktowania się z firmą REM Ogrody – uzyskasz indywidualną wycenę instalacji odwadniającej. Wykonujemy odwodnienia działek prywatnych, terenów zielonych, a na indywidualne zamówienie również innego typu tereny narażone na zalanie.