ogrody.robert@gmail.com

Krzewy do ogrodu

Krzewy do ogrodu

|2 sierpnia 2016 | Artykuły ogrodnicze

Prowadzimy sprzedaż krzewów i bylin duńskiej marki PRIMA INSTANT HEDGE ®.

logo
Sadząc Prima Instant oszczędzamy Państwu wiele lat trudu przy pielęgnacji, energii i czasu, a co za tym idzie kosztów. Można kupić na zamówienie (transport z zagranicy ok 2 tyg.) gotowe fragmenty uformowanego ogrodu np. rośliny okrywowe jak barwinek, bluszcze itp z rolki lub w całości jako cała rabata uformowana i odpowiednio przycięta. Podobnie jest np. z roślinami na żywopłoty – nie czekamy aż urosną nie musimy ich przycinać – formować – są gotowe do wsadzenia na Państwa działce (dorosłe rozkrzewione rośliny), w ten sposób w tydzień nie czekając można mieć ogród, którego rośliny wyglądają na rosnące w tym ogrodzie od lat.

Przygotowywane do wyjęcia i transportu roślin odbywa się za pomocą specjalnych maszyn skonstruowanymi w warsztacie szkółki. Dzięki tym zabiegom, możemy zaoferować Państwu bezkonkurencyjnie gęsto i jednolicie rozgałęzione stabilne byliny, drzewa i krzewy z dużą bryłą korzeniową – w zależności od gatunku o dowolnej wysokości 125, 150, 180 bądź 220 cm nad ziemią, a byliny po prostu z rolki, uprawiane na długich zagonach, do szybkiego rozwinięcia w pożądanym miejscu docelowym, co umożliwia natychmiastowe okrycie gęstym dekoracyjnym dywanem z roślin. Cechują się minimalna ilością zabiegów pielęgnacyjnych.

Ważne! Używamy chłodni w celu opóźnienia wegetacji, co daje nam możliwość dostarczenia roślin żywopłotowych przez cały rok.

Podziel się informacjami: